Wyróżnienie dla naszej agencji - Orły Nieruchomości 2020

  • Data dodania: 09.04.2020
  • Autor wpisu: SILOE Nieruchomości
  • Tagi: Nagroda Nieruchomości Głogów, Wyróżnienie agencja nieruchomości Głogów,
Z dumą i prawdziwą radością chcieliśmy podziękować Naszym Klientom, którzy zaufali nam oraz wyrazili swą opinię o transakcji z SILOE Nieruchomości.

Na tej podstawie zostaliśmy wyróżnieni już po kilku miesiącach działalności dostając nagrodę jako jedna z sześciu (na ponad 20) agencji nieruchomości w Głogowie.
Również jako jedna z 4 agencji zostaliśmy wyróżnieni w finale ORŁY NIERUCHOMOŚCI GOLD 2020.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, za przychylne opinie, które motywują nas do dalszego działania i sprawiają że stale pracujemy nad ulepszeniem naszych działań, zwiększeniem ilości portali na któych reklamujemy nieruchomości oraz zamiast kopiować działąnia innych biur nieruchomości pragniemy wytyczać nowe, lepsze standardy w obsłudze klienta.

Pozdrawiamy

Zespół SILOE Nieruchomości

Więcej

GENEZA POWSTANIA NAZWY SILOE NIERUCHOMOŚCI I NASZE MOTTO.

  • Data dodania: 01.04.2019
  • Autor wpisu: SILOE Nieruchomości
  • Tagi: nazwa siloe, logo siloe nieruchomosci
Geneza założenia i co oznacza SILOE?

Nasza nazwa oddaje nasze podejście do ludzi i rynku nieruchomości.
Pracując na rynku nieruchomości wielokrotnie słyszeliśmy, że ludzie mają złe doświadczenia z różnymi biurami nieruchomości.
O tym, że nie są zadowoleni z opisów, zdjęć zrobionych telefonem, miernej obsługi przez agentów, że ich ogłoszenia jest zaledwie na jednym czy dwóch portalach, że pośrednik nie zna szczegółów oferty, nie odbiera telefonów, nie pracuje kiedy klientom pasuje zobaczyć nieruchomość, nie współpracuje z innymi agencjami albo że mocno wygórowana opłata dla kupujących zniechęca do zakupu, itd. Historii takich można mnożyć wiele.

Nadszedł czas by odmienić to wszystko.

Czas by odseparować te wszystkie uprzedzenia od tych którzy sporo serca wkładają w tą pracę, którzy podchodzą do klientów jak do własnej rodziny. Tacy doradcy nie traktują klientów jak nielubianego pracodawcę ale jak dobrych znajomych. Czas udowodnić że pośrednik to człowiek który potrafi szczerze, uczciwie i etycznie doradzić, wypromować nieruchomość, uzyskać dobrą cenę lub znaleźć pasującą nieruchomość i odmieniać postrzeganie agentów nieruchomości.

Więcej