• Data dodania: 06.11.2020
  • Autor wpisu: SILOE Nieruchomości
  • Tagi: mieszkanie do wynajęcia, jak wynająć mieszkanie?, umowa najmu okazjonalnego, wynajmę mieszkanie,

SZUKAMY MIESZKAŃ DO WYNAJĘCIA.

W związku z dużą dynamiką wynajmów mieszkań zapraszamy do współpracy właścicieli mieszkań.

DLACZEGO WARTO ODDAĆ MIESZKANIE DO NAS?
1. Nasze ogłoszenia są eksportowane na 18 portali (od wiodących portali nieruchomościowych, jak Otodom, Nieruchomości-Online, Gratka.pl, Morizon.pl, Domy.pl, Nportal.pl, Oferty.net przez portale aukcyjne jak Allegro, do portali internetowych jak WP, Onet, a także portali ogłoszeniowych jak OLX oraz oczywiście aktywna promocja w mediach społecznościowych (Facebook, instagram).

2. Unikalne działania na Głogowskim rynku wynajmu nieruchomości: by ułatwić bezproblemowy najem od przekazania do oddania nieruchomości, Najemca zobowiązany jest do podpisania cennika kosztów ewentualnych napraw oraz przedstawiciel SILOE w momencie przekazania wykona bardzo szczegółowe zdjęcia wszystkich elementów które posiadają wady, uszkodzenia i przebarwienia, co w rezultacie rozwiewa problemy z rozliczeniem kaucji przy oddaniu nieruchomości.

3. Rozszerzona promocja: Oferujemy nie tylko ładne zdjęcia (jak te poniżej) ale również wirtualne spacery, filmy promocyjne nieruchomości na YouTube.

PO TYM CO DO TEJ PORY PRZEŻYŁEM WIEM ŻE UMOWA JEST WAŻNA!
Absolutnie popieramy powyższe twierdzenie. Nasza umowa nie jest prostym drukiem ściagnietym z internetu ale wielostronicowa, która zabezpieczy precyzyjnie i równo obydwie strony transakcji. Lubimy grę FAIR i tylko takie zasady przyświecają naszym działaniom. Idąc na przeciw oczekiwaniom dodatkowo pomagamy w umówieniu notariusza przy umowie najmu okazjonalnego lub instytucjonalnego.


WSZYSTKO SUPER ALE AGENCJA KOSZTUJE?

Całościowy koszt to jednorazowa opłata w wysokości połowy wartości odstępnego. Jest to mały koszt w porównaniu do strat jakie mogą powstać przy źle skonstruowanej umowie lub niedostatecznie zweryfikowanym najemcy.
DODATKOWO dajemy gwarancję dotrzymania okresu umowy, jeżeli najemca z przyczyn losowych będzie zmuszony opuścić mieszkanie przed zakończeniem umowy, proces szukania nowego najemcy wykonamy GRATIS.

CZY OSOBY KTÓRE CHCĄ WYNAJĄĆ SĄ W JAKIKOLWIEK SPOSÓB WERYFIKOWANE?
Prowadzimy szczegółową weryfikację NAJEMCÓW, od zakładu pracy, przez wpłaty na poprzednie mieszkanie, poprzednią umowę najmu, lub nawet jeżeli jest to możliwe referencje od poprzedniego właściciela mieszkania, sprawdzenie stanu mieszkania jaki zamieszkują przed wynajmem.

CZY JESTEŚCIE SKUTECZNI?
Jak w piosence Mrozu "A referencje niech czyny, nie słowa wystawią nam".
Co do skuteczności to właśnie została nam już tylo JEDNA oferta na wynajem. 
Nie będziemy pisać w superlatywach o sobie, ale zachęcamy do sprawdzenia opinii o nas (min. w Google czy na FB). 


Zatem sprawdź opinię o nas, zadzwoń i SILOE-uj z nami swoją nieruchomość.


Myślisz o wynajęciu nieruchomości. Pomyśl SILOE.

 

 H1