• Data dodania: 18.01.2022
  • Autor wpisu: Artur i Ania
Artur Krawiec do Głogowa wrócił z Manchesteru z wizją, planem i zapałem. „Powrotom”, jako pierwszym, zdradził swoje marzenie o założeniu w Głogowie hotelu dla bezdomnych psów. To nie wszystko. W hotelu opiekę nad zwierzakami Artur chce powierzyć... osobom bezdomnym. To chyba pierwsza w Polsce tak odważna i niezwykła inicjatywa.

W naszym najnowszym odcinku „Powrotów” nasz Bohater, na głogowskiej ulicy spotyka pana Stanisława, emigranta i bezdomnego. Pan Stanisław być może zostanie pierwszym pracownikiem hotelu dla bezdomnych zwierząt. Być może to zmieni Jego los bezdomnego tułacza po głogowskich ulicach. Zapraszamy na niezwykle wzruszającą opowieść o marzeniach, miłości do ludzi i zwierząt i ... Głogowa, które otworzyło się i wspiera wizję Artura Krawca.
Reportaż o nas w TV Polonia.

Szkoda że tak wiele zostało zedytowane, ale zostały opisane nasze wartości gdzie dobro klienta jest stawiane nad dobrem agencji. Wierzymy i nasz rozwój to potwierdza że nasza misja etycznego biznesu jest właściwym kierunkiem.
Dziękujemy dotychczasowym klientom za zaufanie i powierzenie nam swoich nieruchomości oraz obiecujemy stale podnosić standardy. Niech czyny nasze, wyróżnienia i opinie naszych klientów świadczą za nas czy idziemy we właściwą stronę.

Cały wywiad znajdziesz na:

https://polonia.tvp.pl/57411962/powroty-seria-iv-odc-14?fbclid=IwAR1Rnmox4l3n5Qao28g8l8ioNtwwvsAi4fL4Q9L0iHZ2XWl-WKuLbG-Mhiw
H1