4 pokojowe piękne mieszkanie, os Kopernik

Mieszkanie na sprzedaż
595 900 PLN , Pow. 79,10 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
79,10 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Głogów Kopernik , Plutona
Rok budowy:
1978
Piętro:
5 na 10
Numer oferty:
393494
Cena za m2:
7 534 PLN
Oferta którą czytasz zupełnie odróżnia się od innych 4 pokojowych mieszkań. 
Całe mieszkanie zostało gruntownie przearanżowane, jest unikatowe w układzie, a zastosowane wysokiej jakości materiały potęgują uczucie ekskluzywności. Najpierw wprowadzę w zmiany wizualne i techniczne. Wymieniona została instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna. Podwieszone sufity, wymienione okna PCV.  Wymieniona stolarka drzwiowa na drzwi DRE. W łazience zastosowane zostały płytki Marconi w odcieniu BROWN  stwarzające  uikatowy design. W kuchni ten sam model lecz w innym odcieniu, Za zgodą spółdzielni został pomniejszony przedpokój, z czego powstała fantastyczna, olbrzymia, przetrzenna łazienka wyposażona w prysznic, wannę z hydromasażem, umywalkę z lustrem, miejsce na pralkę, szuszarkę na pranie, zasłonięte wc i dodatkową sporą przestrzeń. Toaleta połączona z łazienką zachowała prywatność. Poza łazienką powstała  dodatkowo garderoba. Dzierżawiony pokój posiada na stałe zamknięte drzwi wewnętrzne zaś od środka zabudowane są płytami gipsowo- kartonowymi, co jednak w razie potrzeby prowadzenia działalności można łatwo przekształcić. 
Mieszkanie ma 71,40m2 lecz dodatkowo 7,1m2 jest objęta stałą dzierżawą i tak powstał dodatkowy pokój, który może mieć wejście bezpośrednio z klatki schodowej co może być idealne dla prowadzenia działalności. 
Całkowita powierzchnia mieszkania to 79,10 m2, składające się z dużego, przestronnego, w kształcie prostokąta salonu, dwóch sypialni, ddatkowego pokoju który może być kolejną sypialnią lub biurem, kuchni, godnej króla łazienki z  WC i przedpokoju. Kuchnia jest widna, bez zabudowy meblowej zaś w wyprowadzonymi instalacjami. W pokojach i przedpokoju jest rozwiązanie łączące kompromis dla miłośników minimalizmu i potrzeby zagospodarowania rzeczy czyli  zabudowane, przesuwne szafy z czego jedna o prawie metrowej głębokości. Ekspozycja wschodnio-południowa zapewnia, dobre oświetlenie kuchni i części dziennych. Na ścianach znajdują się gładzie, piskowiec naturalny i glazura, a na podłogach terakotę oraz panele.  Do mieszkania przynależy piwnica. Ogrzewanie wody jak i mieszkania z wygodnej sieci miejskiej. Okna PCV z  wysokiej jakości roletkami w pokojach. Czynsz wynosi zł bez wydatków na wywóz nieczystości, a w jego skład wchodzą ogrzewanie, utrzymanie części wspólnych i fundusz remontowy. Blok zbudowany jest z wielkiej płyty, ocieplony, a wejście do klatki zabezpieczone domofonem. W bloku są 2 zmodernizowane windy.
Lokalizacja na osiedlu Kopernik jest znana i ceniona z uwagi na bezpośredni dostęp do miejskiej infrastruktury. W pobliżu szkoły, przedszkole, sklepy, punkty usługowe jak (fryzjerzy, kosmetyczki, itp.) targowisko, galeria, kino  a komunikację z innymi osiedlami Głogowa zapewnia dogodna komunikacja miejska.

W SKRÓCIE:

MIESZKANIE:
Powierzchnia użytkowa: 71,40m2
Powierzchnia całkowita: 79,10m2
piętro: 5 z 10 pięter
Ekspozycja: wschód- południe
BALKON: TAK
PIWNICA : TAK,
Typ ogrzewania: miejskie
Ogrzewanie wody: miejskie
Internet, telewizja

W SKŁAD NIERUCHOMOŚCI WCHODZĄ:
1. Salon
2. Sypialnia
3. Sypialnia
4. Sypialnia / biuro
5. Łazienka z WC
6. Kuchnia
7. Przedpokój

STANDARD:
Do zamieszkania

BUDYNEK:
Typ budynku:  blok 10 piętrowy
Bezpieczeństwo: wejście do klatki zabezpieczone domofonem, otwierane kodem, drzwi antywłamaniowe
Materiał: wielka płyta.

INNE:
Czynsz:  zł. bez wywou śmieci (po podwyżkach od 01.03.2024).
Komunikacja: autobus miejski, transport własny

LOKALIZACJA:
ul. Plutona, os. Kopernik, Głogów, Woj. Dolnośląskie

W POBLIŻU:
Tereny rekreacyjne: plac zabaw dla dzieci, park, basen
Punkty usługowe: supermarkety, targowisko, galeria GLOGOVIA, poczta, restauracje, fryzjer, kosmetyczka, lekarz
Edukacja: szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek.
Inne: Kościół.

Wyłącznie w SILOE Nieruchomości

Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz umówienia się na bezpłatną prezentację.

UWAGA!
Ze względów bezpieczeństwa przed prezentacją nieruchomości należy okazać swoje dane: imię i nazwisko oraz PESEL a także podpisać wskazanie adresowe.

Rozważając zakup nieruchomości należy pamiętać o kosztach dodatkowych: 2% podatku od czynności cywilnoprawnych, koszt taksy notarialnej, wpisów do księgi wieczystej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Pomagamy również w uzyskaniu kredytu na najlepszych warunkach.


Artur Krawiec
SILOE Nieruchomości
Nr licencji zawodowej: 25031
ul. Kotlarska 17 Głogów
tel: 735 808 007
e-mail: artur@siloenieruchomosci.pl
Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.siloenieruchomosci.pl
Nieprawidłowy adres E-mail
H1